День 1
Тема: Слово Боже. Як Бог каже до людей?
Місце Писання: Луки 1:1-4
Роздуми:
Ми з тобою дослідники! Дослідники Різдва! Що потрібно дослідникам для того, щоб вивчити чи знайти щось? Потрібна інформація, правильне екіпірування, необхідні інструменти, карта, місце, час, команда і т.д.


Подумайте з мамою про те,

- у чому (у якому одязі: піжамах, костюмах, сукнях)

- в який час (вранці, в обід, увечері, після їжі, занять, після виконання уроків, вечері, після збирання іграшок, перед сном)

- в яких обставинах (при свічках, зі смаколиками, у ліжку, за столом і т.д.) ви щодня проводитимете своє дослідження Різдва. Це дуже важливо!

Далі нам потрібна інформація! Де нам її брати? У Слові Божому! Біблія - наше головне джерело інформації! Тому що саме в ній описано історію та події Різдва Сина Божого! А також у ній зафіксовано історично та географічно підтверджені факти давніх подій.


Ти колись замислювався над тим, хто написав Біблію? Звідки бралися слова, думки, що писати? Що ми взагалі знаємо про Біблію?


Давай більше дізнаємося про неї:

-Біблію писали понад сорок людей, багато з яких навіть не знали один одного. Серед авторів були царі (Соломон, Давид), пастух (Амос), лікар (Лука), рибалки (Петро та Іоанн), пророки (Мойсей, Ісая, Данило), полководець (Ісус Навин), ремісник (апостол Павло), чиновник (апостол Матвій) тощо.
-Цю книгу писали упродовж 1600 років.
-Біблія повністю або частково перекладена 2377 мовами та говорами, а повністю видана вже 422 мовами.
-Біблія складається з двох великих розділів: Старого та Нового Завітів.
-Її рукописи знаходили у різних місцях, у храмах, літописах, навіть у горах! Усі частини зібрали разом та вийшла наша Біблія, яку ми сьогодні читаємо. Святе Письмо. Слово від Самого Бога!
-Писали Біблію люди, котрі любили Бога і вміли Його слухати. А ти вмієш чути голос Бога? Як Він каже до тебе?

Що записано у Біблії? Які події пам'ятаєш? Яка твоя улюблена історія?


Біблія така багатогранна! Хтось записував історію, як було, що за чим сталося. Хтось писав вірші та пісні про Бога та свої переживання, хтось коротко фіксував факти, події, хронологію, імена, закони. Кожен писав по-своєму. Ось і Лука з Матвієм описали історію Різдва. І кожний по-своєму. (Прочитайте Луки 1:1-4)

Ти колись писав щось, чи ти ще не вмієш писати? А може, у твоєї мами є чи колись був щоденник, де вона записувала події зі свого життя? Запитай у неї! Може вона покаже та розповість тобі про нього :)

ЗАВДАННЯ:
Пропоную тобі, мій любий друже, теж спробувати почати вести щоденник дослідника! Записувати туди події, що ти дізнався, побачив, прочитав, що сталося і що сказав тобі Бог. Туди можна додавати різні цікаві матеріали, листочки, квіточки, малюнки, фотографії, квитки з місць, які ти відвідав та вести свою цікаву книгу подій твого життя. Спробуєш?


Пропоную тобі розпочати з цього адвенту! Записувати потроху з мамою, що цікавого було цього дня, що ти дізнався нового і додавати туди щось гарне. Веди його, як тобі хочеться! Пиши, малюй, розмальовуй, нехай він залишиться як приємний спогад про це Різдво, а може ти й далі захочеш продовжувати записувати події свого життя і через багато років побачити його, подивитися та згадати про своє дитинство!


Починай!)


  • 1. Знайдіть мамині щоденники, нехай вона покаже вам і покаже їх
  • 2. Візьміть блокнот та почніть записувати цікаві події нашого адвента!
  • 3.Відзнач виконане завдання на карті