День 12
Тема: Божа природа
Місце Писання: Луки 2:4
Роздуми
Пам'ятаєш, кілька днів тому ми мали завдання вирушити в невелику подорож з батьками? Куди ви їздили? Що тобі запам'яталося найбільше? Ти не забув подякувати батькам за цю поїздку? Слава Богу, що у вас була така чудова нагода!


Сьогодні давай ще трохи поговоримо про Божу природу. Адже наш Бог такий дивовижний! Він створив усе мудро, чудово та красиво! Думаю, що Марія та Йосип у багатоденній подорожі по-особливому відкривали красу природи навколо. Коли ми подорожуємо на машині, все проноситься повз нас на великій швидкості! Коли ми виходимо з автомобіля й опиняємось, наприклад, у лісі, парку чи на фермі – все виглядає зовсім по-іншому! Ти помічаєш, які різні дерева, які не повторювані листочки, шишки, сніжинки створив Бог!


Ти коли-небудь думав про те, що Богу було не обов'язково робити таку різноманітність у всьому? Стільки дерев різних, наприклад. Можна було зробити 1-2 та скрізь їх насадити з однаковими листочками. Але ні! Бог створив їх безліч! Як ти вважаєш, скільки видів дерев існує? Їх 60 тисяч! (Розгляньте прикріплене фото). І на цих деревах немає жодного однакового листочка! Вони всі різні, унікальні та не схожі один на одного! А-а-а-а! Ти можеш уявити це? Це здається неможливим, але Бог зробив це для тебе! А що щодо їжі? Бог міг би зробити одну кашу, якою повинні харчуватися люди та все. Людина б отримувала енергію, жила, зростала і розвивалася. Але як зробив Бог? Так, Він створив різноманітність! Смаки, текстури, засоби приготування і т.д. Яка твоя улюблена страва?


А знаєш, що ще дуже дивно? На всіх континентах та в різних частинах світу природа та погода можуть кардинально відрізнятися. Десь вічна мерзлота, а десь тепло та зелено цілий рік. А де ти знаходишся? Розкажи про погоду у тебе за вікном!


Сьогодні особливо подякуй Богові за те, що нам не доводиться їсти тільки одну кашу. У нас є стільки смачненького! Що довкола нас стільки прекрасної природи! І що кожен листочок, пелюсток та сніжинка – унікальні!


ЗАВДАННЯ
  • 1.зробити сьогодні вінок або вироби з природних матеріалів. Коли його робитимете, зверни увагу на те, як відрізняються один від одного шишки, гілочки або листочки! 🙂
  • 2.Якщо не вдалося зібрати матеріали і зробити вінок - зробіть сніжинки з паперу.
  • 3. Відзначити завдання на карті та зробити запис у щоденнику дослідника